Infolinia

Pon-Pt (8:00-16:00)

tel. 785 994 961

Oświetlenie tarasowe
Oświetlenie tarasowe

Oświetlenie tarasowe

Zaprojektowanie funkcjonalnego tarasu nie jest dzisiaj problemem – liczni producenci mebli ogrodowych i dodatków proponują nam gotowe zestawy wypoczynkowe, kawowe czy obiadowe. Dzięki zastosowaniu różnorodnych materiałów możemy wykreować taras naszych marzeń – może być to przestrzeń odpowiednia do podejmowania gości, ale również relaksu w gronie bliskich, miejsce zabaw dla dzieci. Również podawane latem posiłki na tarasie smakują lepiej. Aby móc w pełni wykorzystać potencjał tego miejsca konieczne jest odpowiednie oświetlenie tarasowe. Jakie lampy zewnętrzne na taras wybrać? Czy ma znaczenie rodzaj oświetlenia?

Lampy zewnętrzne na taras

Taras to idealna przestrzeń wypoczynkowa, szczególnie w trakcie lata. W ciągu dnia możemy wypoczywać w blasku słońca, wieczorami cieszyć się towarzystwem bliskich. Aby móc wykorzystać taras po zmroku konieczne są lampy zewnętrzne na taras – ich szeroki wybór pozwoli nam na wybranie odpowiedniego produktu. Lampy zewnętrzne na taras możemy podzielić na kilka kategorii, w tym także na oświetlenie podłogowe na taras. Lampy nie tylko pozwolą nam lepiej funkcjonować po zmroku na tarasie, ale też pozwolą na zaakcentowanie miejsc, gdzie są schody czy progi, które po zmroku mogą stanowić zagrożenie. Dzięki lampom zewnętrznym na taras uda nam się także ciekawie podświetlić ścieżki do punktów wypoczynkowych w ogrodzie – możliwości jest naprawdę wiele. Oświetlenie LED tarasu to obecnie najnowocześniejsza metoda na uzyskanie światła, która pozwala nam na spore oszczędności i mniejsze rachunki!

Oświetlenie LED tarasu

Dlaczego warto wybrać oświetlenie LED tarasu? Zalet tego rozwiązania jest naprawdę wiele. Przede wszystkim oświetlenie LED uznawane jest dzisiaj za jedno z najbardziej energooszczędnych rozwiązań, co niebagatelnie przekłada się na domowe rachunki. Druga istotna kwestia to żywotność żarówek ledowych – szacuje się, że ich średnia żywotność wynosi 50000h, a zdarza się, że i więcej. W prosty sposób możemy obliczyć, że w tym czasie przyszłoby nam wymieniać klasyczne żarówki kilkadziesiąt razy! Warto również wspomnieć, że oświetlenie LED tarasu wspiera środowisko wokół nas. W produkcji oświetlenia tego typu nie wykorzystuje się niebezpiecznych dla środowiska materiałów, a ich długa żywotność sprzyja zmniejszeniu wytwarzania śmieci. Ważna jest również estetyka – oświetlenie podłogowe na tarasie możemy uzupełnić o oprawy zewnętrzne LED, które nie tylko będą estetycznym wykończeniem punktu światła, ale też wpłyną na wygląd dookoła. Oprawy zewnętrzne LED dostępne na polskim rynku zaskoczą nas nie tylko kolorystyką, ale i ciekawymi kształtami. Bardzo ważne jest również to, aby oświetlenie tarasowe było zabezpieczone przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi!

Oświetlenie podłogowe na tarasie

Chcąc, by nasz taras nabrał wyjątkowego charakteru warto wybrać oświetlenie podłogowe na tarasie – w tym celu wykorzystywane są oprawy zewnętrzne LED, które mogą posiadać wbudowane źródła światła, lub też do których konieczne jest ich wybranie. Oświetlenie LED tarasu zagwarantuje uzyskanie równomiernego natężenia światła i estetycznej przestrzeni wypoczynkowe. Oświetlenie podłogowe na tarasie pozwoli na stworzenie ciekawej aranżacji przydomowej i sprawi, że znacznie chętniej będziemy spędzać czas blisko natury.

Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl