Opcje przeglądania
Cena:
  • od
    do

Sterowniki stosuje się przy taśmach RGB. Służą one do regulacji jasności świecenia taśmy oraz do wyboru barwy świecenia. Dzięki sterownikom RGB można uzyskać dowolną barwę świecenia co powoduje, że taśma RGB może w jednej chwili odmienić wnętrze naszego pomieszczenia. Sterowniki RGB mogą być sterowane bezprzewodowo oraz manualnie. Są sterowniki RGB na podczerwień oraz radiowe. Sterowniki IR czyli na podczerwień wymagają widoczności między pilotem a odbiornikiem w sterowniku i ich zasięg jest znacznie mniejszy.

 

 

Sterowniki i ściemniacze LED

Sterowniki i ściemniacze LED

Nowoczesna instalacja elektryczna to już nie tylko dobrze rozmieszczone oświetlenie, ale również możliwość wykorzystania systemów inteligentnych i ich elementów takich jak sterowniki i ściemniacze LED. Dzięki sterownikom możliwe będzie zarządzanie intensywnością światła z poziomu dedykowanego pilota lub też aplikacji na telefonie komórkowym.

Sterowniki i ściemniacze dedykowane do nowoczesnych instalacji

Sterowniki i ściemniacze LED dostępne w naszej ofercie to produkty pochodzące od topowych producentów, umożliwiające zmianę stopnia natężenia światła oraz jego barwy. Sterowniki przeznaczone są do współpracy z taśmami RGB i pozwalają na skokowe lub płynne zmiany kolorów. Sterowniki i ściemniacze LED pozwolą na regulowalnie natężenia światła w danym pomieszczeniu i dopasowywania go każdorazowo do naszych potrzeb.

Waluty

Infolinia

Pon-Pt (8:00-16:00)

tel. 785 994 961

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl