Opcje przeglądania
Producent
Cena:
  • od
    do

Poprawne zasilanie diod LED jest jednym z najistotniejszych warunków długotrwałego i optymalnego ich użytkowania. Diody LED powinny być zasilane prądami o nominalnych i stałych w czasie wartościach. W tym celu stosuje się specjalne zasilacze prądowe, które są tzw. źródłami prądowymi, czyli urządzeniami zapewniającymi stałą wartość prądu wyjściowego.

 

 

Zasilanie

Zasilanie – w domu i poza nim

Odpowiednie zasilacze i transformatory są niezbędne do budowania sprawnych i bezpiecznych sieci elektrycznych w naszych domach, ale również wokół nich. Od jakości wykorzystywanych elementów zależy nie tylko nieprzerwane działanie instalacji, ale też nasze bezpieczeństwo i komfort. Zasilanie sieci elektrycznych powinno być wspomagane przez elementy najwyższej jakości!

Transformatory i zasilacze

Wychodząc na przeciw wysokim oczekiwaniom klientów proponujemy zasilacze i transformatory wysokiej jakości, zaprojektowane zgodnie z normami i spełniające wymagania bezpieczeństwa. Proponowane przez nas rozwiązania pozwolą na stworzenie stabilnej sieci elektrycznej w domu oraz wokół niego, zaprojektowanie oświetlenia tak, jak sobie to wymarzyliśmy. Dzięki nowoczesnym elementom zasilającym możliwe jest wykorzystanie wysokiej jakości żarówek halogenowych oraz LED.

Waluty

Infolinia

Pon-Pt (8:00-16:00)

tel. 785 994 961

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl