Na potrzeby oszczędności i bezpieczeństwa inżynierzy zaproponowali idealne rozwiązanie naświetlacze LED. Zamiennik tradycyjnych halogenowych reflektorów w odróżnieniu do swoich poprzedników nie pobierają dużo energii, przez co są znacząco bardziej energooszczędne. Nie nagrzewają się, co sprawia, że są mniej podatne na uszkodzenia czy nawet poparzenia.  

Możliwość stosowania na zewnątrz budynku stanowi niezawodne oświetlenie garaży, posesji czy wejść. Przy bardzo wysokiej wytrzymałości IP65 sprawdzają się przy nawet największych ulewach, a moc oświetlenia wpływa na wielkość światła emitowanego.  

 

Naświetlacze LED

Naświetlacze LED o wszechstronnym zastosowaniu

Nowoczesne i funkcjonalne naświetlacze LED to rozwiązania rekomendowane do stosowania wewnątrz i na zewnątrz domu. Naświetlacze LED cenione są zarówno w przestrzeni prywatnej, jak i przemysłowej – ich świetne parametry techniczne sprawiają, że idealnie dopasowują się do potrzeb użytkownika.

Naświetlacze LED blisko domu!

Funkcjonalne naświetlacze LED to propozycja dla osób pragnących wyeksponować fasadę domu, ogród czy przestrzeń wypoczynkową. Naświetlacze LED sprawdza się również w przestrzeniach firmowych, galeriach, strefach przemysłowych – wszędzie tam, gdzie niezbędne jest dobre oświetlenie, ale liczą się również niskie koszty eksploatacji. Wytrzymała obudowa naświetlaczy LED sprawia, że urządzenia te z powodzeniem mogą być wykorzystywane na świeżym powietrzu. Niewielkie naświetlacze LED sprawdzą się wewnątrz domu, uzupełniając aranżację i poprawiając efekt końcowy!

Waluty

Infolinia

Pon-Pt (8:00-16:00)

tel. 785 994 961

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl