Świetlówki LED to lampy ledowe skonstruowane tak aby można było je zastosować jako zamienniki tradycyjnych świetlówek liniowych. Pasują do opraw tradycyjnych świetlówek gazowych, jednak znacząco zmniejszają zużycie energii elektrycznej. Montaż świetlówek ledowych różni się od tradycyjnego w zależności od typu świetlówki jaki był wcześniej zastosowany.

Najpopularniejszym rozwiązaniem jeśli chodzi o sposób montażu jest bezpośrednie zasilenie świetlówki LED napięciem 230V z pominięciem statecznika. 

Po za kwestiami energooszczędności, świetlówki LED mają szereg innych zalet takich jak brak rtęci, możliwość zamiany szklanych obudów na polimerowe, ukierunkowane światło oraz dobór odpowiedniej barwy światła.

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Świetlówki LED, które poprawią jakość życia

Szukając zamienników klasycznych żarówek liniowych warto zwrócić uwagę naświetlówki LED. Nowoczesne świetlówki LED nie tylko pasują do opraw tradycyjnych świetlówek gazowych, ale pozwolą też na znaczne zmniejszenie zużycia energii elektrycznej.

Świetlówki LED w przestrzeni domowej i biurowej

Dzięki świetnym parametrom technicznym świetlówki LED skutecznie wypierają klasyczne żarówki liniowe. Świetlówki LED pozwolą na komfortowe użytkowanie pomieszczeń domowych, jak i biurowych, sprawdzą się także wszędzie tam, gdzie światło gra kluczową rolę, np. w pracowniach architektonicznych, galeriach, sklepach. Szeroki wybór świetlówek LED umożliwi na dobranie produktu dopasowanego do konkretnych potrzeb: w naszym sklepie klienci mogą wybierać produkty o zróżnicowanej barwie światła, strumieniu światła czy wymiarach.

Waluty

Infolinia

Pon-Pt (8:00-16:00)

tel. 785 994 961

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl